ZPÍVÁNÍ MANTER V PRAZE

Kontakt:

mantry@email.cz

Kniha Jóga Vásištha

Poslední výtisky knížky jsou rozebrány, ale budou-li zájemci, je možné udělat dotisk již v létě 2024. Máte-li zájem, vyplňte prosím předběžnou objednávku a do poznámky napište - Objednáno předběžně a nezávazně.
Jóga Vásištha

- ukázka z knihy -

Jóga Vásištha, nebo též Mahá Rámajána, je starý indický text pojednávající o tom, jak mudrc Vasištha předává princi Rámovi učení o podstatě jedince, světa a Bytí vůbec. Text je plný rozmanitých příběhů, které mají Rámovi ukázat cestu k pochopení či nazření Skutečnosti a naplnění života. Jde o překlad z anglické verze od Svámího Vénkatéšánandy (zkrácené ze sanskrtského originálu přibližně na třetinu) doplněný sanskrtským slovníkem a vysvětlivkami. Kniha má téměř 800 stran, je vázána v pevné vazbě a obsahuje barevné ilustrace. V podobném rozsahu toto dílo dosud česky nevyšlo.

Knihu jsem vydala vlastním nákladem bez komerčního záměru. Děkuji všem, kteří se na konečné podobě knihy podíleli, za jejich nezištnou pomoc. L.V.

Předběžná objednávka:
Cena knihy je 730,- Kč při osobním vyzvednutí, 830,- Kč při zaslání do Balíkovny v ČR, 860,- Kč při zaslání na Slovensko do Zásilkovny.
Kontaktní údaje:
Doprava:
Poznámka: